Do Polski trafił jeden egzemplarz limitowanej serii BIG Builder White

 

Tyle się działo, że nie zdążyliśmy Wam jeszcze napisać o wyjątkowym wydarzeniu: w styczniu 2015 do Polski trafił jeden egzemplarz stylowej serii limitowanej drukarek BIG Builder White Edition, niedostępnej w normalnej sprzedaży. W sumie powstało ich tylko 10 sztuk. Prezentuje się kosmicznie i najlepiej wygląda w nowoczesnym wnętrzu:

 

 

 

 

big builder white

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W porównaniu do seryjnie produkowanych urządzeń wyróżnia go luksusowe, bardziej eleganckie wykończenie oraz wyjątkowa estetyka. Całe urządzenie jest lakierowane proszkowo na biało, posiada podświetlenie LED komory i logo wycięte w stali. Jest to wersja Dual Feed do druku z dwoma rolkami filamentu oraz funkcją Colormix (mieszania kolorów). Druk odbywa się z użyciem dwóch ekstruderów i jednej głowicy. Tu dowiesz się więcej.

 …

 

Co jakiś czas Builder 3D Printers wypuszcza na rynek serie limitowane drukarek, jednak w nieregularnych odstępach czasu. Nie wiemy więc, kiedy można spodziewać się następnego takiego wydarzenia.

 

 

Jeśli zamiast seryjnej drukarki BIG Builder chcesz mieć to jedyne i wyjątkowe urządzenie, napisz do nas: biuro@3dboom.pl

 

 


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__