Drukarki Builder 3D Printers na Dniach Druku 3D w Kielcach

Zaczęło się… Dziś ruszyła od dawna oczekiwana największa w Polsce impreza 3D, czyli Dni Druku 3D organizowane przez FabLab Kielce na terenie Targów Kielce jako impreza towarzysząca targom Witroprocesy – Targom Wirtualizacji Procesów.

 

Już od rana pokazujemy nasze drukarki Builder oraz BIG Builder w akcji – w tym wyjątkową BIG Builder White. Można też zobaczyć wydruki z najnowszego giganta Builder 3D Printers – drukarki Builder EXTREME 2000, której pole robocze to, bagatela, 72 x 78 x 190 cm. Daje to ponad 1215 litrów! Nasze wydruki są co prawda mniejsze, ponieważ przyleciały samolotem, lecz i tak imponujących rozmiarów. Pokazują też, że Builder EXTREME została zaprojektowana nie tylko pod kątem wielkości, ale i jakości. Więcej o naszych drukarkach-gigantach znajdziecie poniżej, we wcześniejszych wpisach.

 

Zapraszamy na stoisko 34.

 

__________________________

Dni Druku 3D, Targi Kielce, 11-12 marca 2015


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__