Dostawy na terenie Polski

Przesyłki są dostarczane przez zaufane firmy kurierskie UPS lub DPD według aktualnego cennika. Każda przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona, a urządzenia dodatkowo pakowane w dwa, a nawet trzy pudła. 

Cennik

Kiedy obowiązuje dostawa gratis?

W przypadku zamówień o wartości netto równej lub przekraczającej 500 zł, w tym na wszystkie drukarki 3D z oferty, obowiązuje dostawa za darmo.

Jaka jest cena dostawy  w przypadku pozostałych zamówień?

W przypadku pozostałych zamówień, czyli o wartości  nie przekraczającej 500 zł netto, obowiązuje stała cena 14 zł.

Czas realizacji zamówienia

Standard realizacji zamówienia, jeśli towar znajduje się w magazynie, to 2-3 dni robocze od przyjęcia zamówienia do wysłania towaru. Dłuższy okres realizacji jest możliwy w przypadku produktów, których nie ma na stanie.

Zamówione produkty wysyłamy przesyłką kurierską UPS lub DPD. Oznacza to, że firma kurierska odpowiada za dostarczenie towaru, określając, że w przypadku dostawy na terenie Polski powinien być dostarczony na drugi dzień roboczy od nadania przesyłki. Dopuszcza się możliwość wydłużenia czasu dostawy z przyczyn niezależnych od nas.

Co robić, jeśli przesyłka nie dotarła w określonym terminie?

Jeśli przesyłka nie dotarła do adresata w przeciągu 4 dni roboczych od jej wysłania zgodnie ze statusem zamówienia, zgłoś nam jej brak na piśmie na adres biuro@3dboom.pl. Umożliwi to nam złożenie reklamacji w firmie kurierskiej i jak najszybsze wyjaśnienie sytuacji.

Co robić, jeśli przesyłka dotarła uszkodzona?

Uszkodzenia przesyłki zdarzają się bardzo rzadko. Na szczęście wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone na czas transportu.

Jeśli przy odbiorze zauważysz, że w trakcie transportu towar mógł ulec uszkodzeniu (na przykład są widoczne znaczące uszkodzenia opakowania, paczka nosi ślady wilgoci lub jest mocno zabrudzona), zalecamy złożenie reklamacji bezpośrednio u kuriera, co gwarantuje najszybszą reakcję na zgłoszenie.  Możesz też zgłosić nam zauważone wady na piśmie na adres biuro@3dboom.pl. Umożliwi to nam przekazanie reklamacji firmie kurierskiej i wyjaśnienie sytuacji. Dobrze, jeśli zrobisz parę zdjęć, są zawsze bardzo pomocne przy rozpatrywaniu reklamacji.

Jeśli ewentualne uszkodzenia zauważysz później, w trakcie użytkowania sprzętu, również ci pomożemy. Wszystkie nasze drukarki są objęte gwarancją lub ustawową ochroną konsumencką, więc w każdym momencie jej trwania możesz zgłosić nam zauważone wady, korzystając z procedury reklamacyjnej, a my usuniemy wady bezpłatnie. Zobacz, jak to się robi>>

Po tym okresie oferujemy usługi serwisowe w atrakcyjnych cenach. Napisz do nas lub zadzwoń>> tel. 602 780 679

 

 

Formy płatności

Dla kogo przelew bankowy?
Jeśli masz konto w banku, a nie chcesz korzystać z form płatności on-line, wybierz opcję przelew na konto. Towar  zostanie wysłany po wpływie pieniędzy na konto AGS. W poleceniu przelewu należy podać numer zamówienia otrzymany pocztą elektroniczną wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Dane potrzebne do przelewu na konto bankowe wyślemy w tym samym mailu.

Dla kogo płatności on-line?
Jeśli masz adres e-mail albo konto w banku lub dodatkowo kartę płatniczą i zależy Ci, aby proces płatności był łatwy i szybki, a przesyłka wysłana jak najwcześniej, wybierz formę płatności on-line. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Korzystamy z usług firmy Dotpay, bezpiecznej i sprawdzonej przez tysiące klientów formy płatności w internecie.

Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany na zabezpieczone strony Dotpay, a połączenie zostanie zaszyfrowane. W ten sposób dane Twojego konta czy karty zostaną zaszyfrowane i udostępnione jedynie bankowi, a nie nam czy pośrednikom transakcji. Należna kwota zostanie pobrana z Twojego konta dopiero po wysłaniu zamówienia. Dowiedz się więcej o Dotpay >>

Dla kogo płatność przy odbiorze?
Jeśli zależy Ci, aby przesyłka została wysłana szybko, a nie masz konta bankowego, wybierz opcję płatność przy odbiorze, a towar zostanie wysłany natychmiast. Uwaga: Płatność przy odbiorze jest możliwa jedynie do kwoty 200 zł. Zamówienia o  wartości powyżej 200 zł będą realizowane wyłącznie z wykorzystaniem innych form płatności niż płatność przy odbiorze.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__