Już jutro 3D SHOW na Politechnice Warszawskiej

W piątek 21 listopada rozpoczyna się I edycja Targów 3D SHOW Printer & Scanner w Warszawie i potrwa 2 dni. Targi 3D SHOW to jedyne wydarzenie tej rangi organizowane w Polsce, pierwsze w naszym kraju profesjonalne wydarzenie targowe o tematyce związanej z drukowaniem 3d i skanowaniem 3d. Organizowane w prestiżowym miejscu, jakim jest Politechnika Warszawska (największa i najlepsza uczelnia techniczna w Polsce) wydarzenie będzie miejscem promocji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz idealnym źródłem informacji o producentach i ich produktach. Połączenie nauki i świata biznesu sprawi, że targi odwiedzą nie tylko przedstawiciele uczelni, ale także potencjalni kontrahenci z całej Polski.

 

Podczas targów zapraszamy do obejrzenia drukarek Builder 3D Printers, w tym drukarki BIG Builder, oraz przykładowych wydruków (stoisko nr 17).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią 3D.

 

Wstęp bezpłatny.

 

Piątek – sobota, 21-22 listopada 2014, godz. 9.00-18.00

Politechnika Warszawska (Duża Aula Gmachu Głównego), pl. Politechniki 1, Warszawa


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__