Pokaz zastosowań druku 3D CAXInnovation 2015

Zakończyły się trwające 3 dni targi CAXInnovation 2015 poświęcone pokazowi zastosowań druku 3D. Od piątku 24 kwietnia do niedzieli 26 kwietnia można było zobaczyć w warszawskim Muzeum Techniki i Przemysłu NOT mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki wystawę drukarek i skanerów, wydruków, projektów, pokazy drukowania, oprogramowania, wziąć udział w wykładach i warsztatach, a także być świadkiem kilku polskich premier.

 

Drukarki Builder 3D Printers pokazywaliśmy na stoisku 22 – były zarówno mniejsze drukarki Builder, jak i imponująco duże urządzenia BIG Builder (66 cm wysokości pola roboczego), w tym wyjątkowy BIG Builder White z limitowanej serii White Edition. Wśród wydruków znajdowały się obiekty wielokolorowe uzyskane dzięki unikalnej w skali światowej funkcji Colormix, a także zwracające uwagę swoją wielkością wydruki z największej na świecie drukarki FDM – Builder EXTREME 2000.

 

Targi były też pierwszą okazją do pokazania szerokiej publiczności wprowadzonych do sprzedaży z początkiem kwietnia filamentów 3Dboom, dedykowanych do drukarek Builder 3D Printers, ale nie tylko. Szeroka gama 20 kolorów PLA, 4 kolorów PET-X oraz 1 koloru PVA to tylko jedna z zalet oferty – filamenty wyróżniają się przede wszystkim najwyższą światową jakością, bardzo niską kurczliwością i wyjątkowo dobrą stabilnością termiczną. To wszystko sprawia, że są materiałem pierwszego wyboru w przypadku nie tylko mniejszych drukarek Builder, lecz również największej na świecie Builder EXTREME 2000. Dzięki odpowiedniej lepkości zapewniają optymalne efekty przy korzystaniu z funkcji Colormix.

 

 

2015-04-25-4163 2015-04-25-4162

 

 

Wyjątkowe właściwości drukarek Builder 3D Printers oraz filamentów 3Dboom zostały docenione przez zespół projektowy Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych, który powierzył nam wykonanie w czasie targów fragmentu modelu felgi samochodowej. Udała się znakomicie.

 

Dziękujemy tym, którzy nas odwiedzili podczas targów, a pozostałych zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

 

3o4E1 H8lzc eGnqo

 


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__