Spotkamy się w Kielcach 6 września?

Za niespełna dwa tygodnie kielecki Institute of Design organizuje czwartą już edycję Dnia Druku 3D. W tym roku największy nacisk zostanie położony na usługi drukowania 3D. Technologia druku 3D jest coraz bardziej znana i rozpoznawana. Coraz więcej osób ma pomysł na prowadzenie działalności opartej na usługach druku w różnych technologiach. Jeśli jesteś wykonawcą wydruków 3D na zamówienie lub dopiero zastanawiasz się nad rozpoczęciem takiej działalności, nie możesz tego przegapić!

 

6 września podczas Dnia Druku 3D Builder 3D Printers Polska zaprezentuje dwa modele drukarek Builder: Builder 3D oraz sensacyjną BIG Builder, drukującą do 66 cm wysokości. Dla szerokiej publiczności w Polsce będzie to pierwsza okazja do poznania tych niezwykłych urządzeń. Holenderska precyzja wykonania, stabilność konstrukcji, bezpłatna gwarancja i rewolucyjna funkcja Colormix, kontrolowanego mieszania filamentów w czasie druku, to największe zalety drukarek Builder. Stawiają je w absolutnej światowej czołówce w klasie cenowej dostępnej dla przeciętnego użytkownika. Tego jeszcze w Polsce nie było!

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią 3D.

 

Wstęp bezpłatny.

 

Sobota, 6 września 2014, Institute of Design, ul. Zamkowa 3, Kielce

http://www.dnidruku3d.pl/


______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__