Oferujemy druk 3D gotowych przedmiotów na drukarkach Builder 3D Printers, w tym jednej z największych drukarek na świecie Builder EXTREME 1000.

Maksymalne wymiary przedmiotu

Podstawa 690 x 690 mm, wysokość 820 mm

Technologia druku

FDM (Fused Deposition Modeling, najbardziej popularna metoda druku z tworzyw termoaktywnych)

Dostępne materiały

Tworzywa termoaktywne PLA, PLA Mineral Natural (wygląd i struktura zbliżona do gipsu), Woodmix (wygląd zbliżony do drewna), PET oraz rozpuszczalne w wodzie PVA (sprawdź pełną ofertę kolorów i materiałów)

Efekt mieszania kolorów i przejść tonalnych – Colormix

Tak – sprawdź możliwości, które daje unikalna technologia Colormix

Jakość druku/rozdzielczość

Jakość druku zależy od kilku czynników, wśród których najważniejszy parametr to rozdzielczość (wysokość warstwy) dostępna w zakresie od 0,05 do 0,6 mm.

Cena

Na cenę druku gotowego pliku w jednym z obsługiwanych formatów składa się czas pracy drukarki oraz koszt materiału. UWAGA! Nasze ceny zostały obliczone tak, aby zawierały koszt materiału – dla wygody zamawiającego, dają pewność bez niespodzianek.

Każda rozpoczęta godzina pracy drukarki wraz z kosztem materiału – cennik:

PLA – 24 zł netto (29,52 zł z VAT) za 1 godz.

Najbardziej popularne tworzywo, uniwersalne, ekologiczne, nietoksyczne, biodegradowalne.

PET – 28 zł netto (34,44 zł z VAT) za 1 godz.

Tworzywo o dużej wytrzymałości (udarności), idealne do skomplikowanych wydruków np. z wysokim nawisem, szeroko znane z butelek do napojów bezalkoholowych.

Woodmix – 28 zł netto (34,44 zł z VAT) za 1 godz.

Tworzywo z domieszką pyłu drzewnego, łudząco przypomina drewno. Zalecane w celu osiągnięcia efektu drewna oraz w przypadku przedmiotów poddawanych dalszej obróbce modelarskiej.

Inne – od 35 zł netto (43,05 zł z VAT) za 1 godz.

Aby mieć pewność co do wymaganego czasu pracy drukarki i, co za tym idzie, ostatecznej ceny wydruku, w celu wykonania indywidualnej wyceny prosimy o kontakt z użyciem formularza poniżej.

Koszty dostawy

Do 30 kg na terenie Polski koszt dostawy wynosi 14 zł.

Bezpłatny wydruk testowy

Korzystaj z naszych urządzeń przez 2 godziny gratis*! Jeśli masz odpowiedni plik i chcesz zobaczyć, co potrafimy, użyj formularza poniżej.

*Zastrzegamy sobie prawo odmowy wykonania usługi, jeśli uznamy, że plik jest wadliwy, narusza granice prawa, usługa będzie wykraczała poza określone ramy czasowe lub będzie niezgodna z naszą polityką reklamową i biznesową.

Formularz zamówienia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Zastosowanie (oczekiwane funkcje)

Uwagi, komentarze

Dodaj plik projektu (dozwolone formaty: *.stl *.obj *.skp *.step *.igs )

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________¨
__